آجرسازان
خانه / آجر سفال 5 سانتی / قیمت روز آجر سفال ۵ سانتی درجه یک در بازار ایران

قیمت روز آجر سفال ۵ سانتی درجه یک در بازار ایران

یکی از مصالح پر کاربرد در صنعت ساختمان، آجر سفال که نام دیگر آن تیغه یا بلوک سفالی نیز بوده، می باشد. این آجر به شکل مکعب بوده، و دارای سوراخ های افقی می باشد. آجر سفالی در ابعاد مختلفی ساخته می شود که از جمله آن ها می توان به آجر سفال ۵ سانتی اشاره نمود. انواع مختلف این آجر در کیفیت های مختلف توسط تولید کنندگان گوناگون تولید و روانه بازار می شوند. در رابطه با فروش این محصول نیز، مراکز فروش متعددی فعالیت دارند که انواع مختلف آجر سفال مانند آجر سفال ۵ سانتی را در کیفیت های مرغوب و درجه یک به فروش می رسانند. هم چنین با توجه به اینکه قیمت های آجر سفال همانند سایر محصولات با نوساناتی در بازار همراه هستند، قیمت ها به صورت روز در بازار ایران تنظیم و ارائه می شود. بر این اساس جهت خرید هریک از انواع آجر سفال، ازجمله آجر سفال ۵ سانتی می توان ابتدا از قیمت روز آجر سفال ۵ سانتی در ایران مطلع شده، و با توجه به آن خرید خود را به بهترین شکل ممکن صورت داد.

قیمت روز آجر سفال 5 سانتی درجه یک در بازار ایران

عرضه انواع آجر سفال ۵ سانتی در بازار ایران

عرضه انواع آجر سفال ۵ سانتی در بازار ایرانهمانطور که ذکر شد آجر سفال از مصالح پر کاربرد در صنعت ساختمان بوده، که در ساختن تیغه های ساختمان به کار می رود. مزیت های آجر سفال در ساختمان سازی، در موارد مختلفی خلاصه می شود که برخی از آن ها به شرح زیر می باشند:

  • مصرف کم تر ملات سیمان در حدود ۵۰ تا ۶۰%
  • صرفه جویی در زمان و هزینه کارگر به دلیل سرعت بالای کار با آجر سفال
  • عایق حرارتی مناسب
  • وزن کم تر و …

آجر سفال پس از تولید در ابعاد مختلف،  با کیفیت های مرغوب و درجه یک به بازار و مراکز فروش مربوطه عرضه می گردد. یکی از انواع آجر سفال که جزو پر مصرف ترین نوع آن به شمار می رود، آجر سفال ۵ سانتی می باشد. این آجر معمولا برای جدا کردن دیوار های داخلی و خارجی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. 

یکی از مزیت های مهم استفاده از آجر سفال ۵ سانتی، مقرون به صرفه بودن آن می باشد. عرضه انواع آجر سفال ۵ سانتی در بازار ایران، از طریق مراکز فروش مختلفی که در این زمینه فعالیت دارند، با کیفیت های مرغوب به مشتریان گوناگون انجام می شود.

پخش عمده آجر سفال ۵ سانتی مرغوب

یکی دیگر از کاربردهای آجر سفال از جمله آجر سفال ۵ سانتی، استفاده از آن در سقف می باشد. یکی از دلایل استفاده از آجر سفال در سقف، مقاومت آن در برابر عوامل مختلف مانند آتش سوزی می باشد. هم چنین با توجه به کاربردهای فراوان این محصول در ساختمان سازی، تولید کنندگان مختلفی در زمینه تولید این محصول با کیفیت های گوناگون فعالیت می کنند، تا از این طریق بتوانند پاسخگوی نیاز و درخواست های مختلفی که در بازار وجود دارند، باشند.

پخش عمده انواع آجر سفال، همچون آجر سفال ۵ سانتی از طریق شرکت های تولیدی مختلف و مراکز پخش گوناگون صورت می گیرد. بر این اساس جهت خرید عمده این محصول می توان از طریق منابع موجود در این زمینه مانند شرکت های تولیدی و مراکز پخش مربوطه اقدام‌ کرده، و بدین ترتیب خریدی تضمینی صورت داد.

نمایندگی پخش آجر سفالی ۵ سانتی در کشور

نمایندگی پخش آجر سفالی ۵ سانتی در کشورتولید آجر سفال در ابعاد مختلف توسط برترین تولید کنندگان کشور با بهترین و مرغوب ترین کیفیت ممکن صورت می گیرد. از نمونه این مورد می توان به تولید با کیفیت آجر سفال ۵ سانتی اشاره نمود.‌ هم چنین در زمینه عرضه آجر سفال و پخش آن نیز، نمایندگی های متعددی در سطح کشور وجود دارند، که به عرضه آجر سفال در انواع مختلف و با کیفیت های درجه یک به مشتریان گوناگون می پردازند.

بنابراین در صورتی که قصد تهیه و خرید هر کدام از انواع آجر سفال، مانند آجر سفال ۵ سانتی را دارید، یکی از بهترین و تضمینی ترین راه های خرید این محصول، مراجعه به نمایندگی آجر سفال مرغوب معتبر و متخصص در این زمینه می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل لنگری زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131950352
آدرس کانال: langari_ajor@
پست الکترونیکی: info@ajorsazan.ir

دیدگاهتان را بنویسید