آجرسازان
خانه / آجر سفال / فروشنده انواع آجر سفال نما

فروشنده انواع آجر سفال نما

آجر سفال نما را در انواع مختلف، مشتریان گوناگون از شهرهای یزد، اصفهان، قم و کرمان می توانند به راحتی از فروشنده حتی به شکل عمده تهیه نمایند، عرضه کننده ضمن ارائه لیست کاملی از قیمت آجر سفال نما آنها را در اسرع وقت نیز در اختیار درخواست دهندگان خواهد رساند، گفتنی است که انواع آجر نما در رنگ بندی‌ ها و سایزهای مختلف وجود دارد که با بهترین‌ مواد ساخته می شوند.

فروشنده انواع آجر سفال نما

مراحل تولید آجر سفال نما

مراحل تولید آجر سفال نما شاید بخواهید بیشتر درباره تولید آجر سفال نما بدانید، این گونه‌ بهتر با این مصالح ساختمانی آشنایی حاصل خواهید کرد، باید بگوییم که در این عرصه یکی از فاکتورهای اساسی پیدا کردن خاک خوب است که به رس معروف می باشد، آنها باید کیفیت مناسب را دارا باشند، بعد از آن مراحل به این ترتیب آغاز می گردد:

  • آماده سازی خاک رس و نگهداری آن در یک فضای مناسب امر مهمی می باشد، آنها را بعداً مخلوط می کنند که قبل از آن هر نوع سنگ و کلوخ جدا می گردد.
  • بعداً خاک را به گل تبدیل می نمایند و خمیر به دست آمده در قالب های مخصوص جای داده می شود.
  • گل توسط دستگاه تحت فشار قرار گرفته و به شکلی که دارد در می آید.
  • پس از آن دستگاه برش آنها را به اندازه های مطلوب در می آورد.
  • سپس به وسیله دستگاه خشک کن رطوبت آن گرفته می شود.
  • دست آخر هم در کوره های مخصوص کاملاً پخته می گردند.

این گونه‌ است که این نوع از آجرها تولید می گردند، اما به یاد داشته باشید که آنها دارای سوراخی های متعدد اند و از وزن سبکی تری‌ برخوردار می باشند، در رنگ های تیره و یا روشن اغلب ساخته شده که نمای بسیار زیبایی را در سازه های مختلف پدید می آورند و مصرف بالایی هم دارند.

قیمت هر متر آجر سفال نما

قیمت هر متر آجر سفال نما عموماً آجر سفال نما را به شکل متری به فروش می رسانند، اما بحث اصلی ما درباره قیمت آن می باشد، همانطور که اشاره شد عوامل گوناگون از تولید کننده گرفته تا کیفیت خاک و نحوه خرید مشتریان تاثیرات زیادی روی بهای کالا می گذارد، ولی برای این که بتوانید به نرخ ها دسترسی داشته باشید، راه حل آسانی را پیشنهاد می کنیم.

شما راحت از هر گوشه کشور می توانید با واحد پشتیبانی این مرکز پخش تماس برقرار کنید، بی تردید کارشناس فروش شما را در این راستا راهنمایی کرده و نرخ های جدید را برای تان‌ اعلام می نماید، به این صورت حتی زمینه جهت ثبت کردن درخواست خرید نیز فراهم بوده و پس از انجام شدن همه مراحل معامله، کالا به مقصد شما ارسال خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل لنگری زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131950352
آدرس کانال: langari_ajor@
پست الکترونیکی: info@ajorsazan.ir

مطلب پیشنهادی

عرضه مستقیم آجر سفال ۷ سانتی

مرکز عرضه مستقیم آجر سفال 7 سانتی در تناژ بالا محصولات خود را راهی بازار داخلی و خارجی می کند. مصرف محصول آمار بسیار بالایی را به خود اختصاص داده که جهت اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید