آجرسازان
خانه / آجر سفال / بزرگترین تولید کننده آجر سفال مرغوب در بازار جهانی

بزرگترین تولید کننده آجر سفال مرغوب در بازار جهانی

آجر سفال یکی از قدیمی ترین انواع مصالح ساختمانی است که در ساختمان ها به منظور کاربردهای داخلی و خارجی استفاده می شود. این محصول با استفاده از خاک رس در کوره پخته می شود. به دلیل افزایش ساخت و ساز، تولید کننده آجر سفال مرغوب همواره سعی دارند تا بر کیفیت و کمیت تولیدات خود بیفزایند؛ تا از این طریق بتوانند مشتریان بیشتری جذب کنند و رضایت آن ها را در سطح بالایی نگه دارند و هم بتوانند در بازار که امروزه به شکلی رقابتی شده است، جایگاه خود را به بهترین شکل ممکن به دست آورند.

بزرگترین تولید کننده آجر سفال مرغوب در بازار جهانی

بزرگترین تولید کننده آجر سفال در بازار جهانی

بزرگترین تولید کننده آجر سفال در بازار جهانیبزرگترین تولید کنندگان در بازار جهانی مشغول به فعالیت و تولید به صورت انبوه هستند و این محصول را در نهایت دقت و مطابق با دستور العمل خاصی درست می کنند. آن ها در کارخانه ها دارای مهندسین متخصص و ماهری هستند که با استفاده از علم مهندسی مواد اولیه را به میزان دقیقی مخلوط می کنند. آن ها این مراحل را با استفاده از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته انجام می دهند. به همین دلیل محصولاتشان از نظر مرغوبیت و کیفیت در سطح بسیار بالایی قرار دارد و دارای حداقل خطای انسانی است.

این تولید کنندگان به دلیل تولید با کیفیت بسیار بالا در سطح جهانی و خاورمیانه نیز شناخته شده هستند و محصول خود را به چندین کشور دیگر نیز صادر می کنند. بدین ترتیب به اقتصاد کشور کمک قابل توجهی می نمایند و جایگاه خود را در بازار جهان به دست می آورند.

فروش ویژه آجر سفال در رنگ بندی و مدل مختلف

فروش آجر سفال به طور ویژه توسط برخی نمایندگی ها و تولیدی ها در رنگ بندی و مدل های مختلف انجام می شود. بسته به نوع کاربرد آجری که مورد استفاده قرار می گیرد باید دارای ابعاد خاصی باشد. همچنین این مصالح دارای تنوع رنگ محدودی هستند.

فروش این محصولات به صورت اینترنتی هم انجام می شود. در این صورت نیازی به رفت و آمد تا محل فروش نیست و این کار مشتری را راحت تر می کند. همچنین می توان با کارشناسان فروش ارتباط برقرار کرد و جزئیات را از او جویا شد. به این ترتیب می توانید محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید و آن را در کمترین زمان ممکن درب محل مورد نظر خود تحویل بگیرید و در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید.

تولید کنندگان در سراسر جهان همچنان در پی یافتن دستورالعمل هایی بهتر و دقیق تر برای پخت آجر هستند تا علاوه بر بالا بردن کیفیت، بتوانند قیمت آن را در حدی پایین بیاورند و به نفع مشتریان کار کنند.

به طور کلی آجر های سفالی به سه دسته تقسیم می شوند که البته هر کدام از آن ها دارای طرز تهیه خاص و مواد اولیه مخصوصی می باشد:

  • آجر قالبی
  • آجر دست ساز
  • محصولات صنعتی 

به طور کلی می توان گفت خرید آجر قالبی از نظر هزینه به صرفه تر است.

شرکت بازرگانی آجر سفال مرغوب

شرکت بازرگانی آجر سفال مرغوبشرکت آجر سفال مرغوب در کشور این محصولات را از کارخانه های معروف و معتبر تهیه می کند و در اختیار مشتریان قرار می دهد. این شرکت ها و به اصطلاح نمایندگی ها به عنوان واسطه بین تولید کنندگان و خریداران عمل می کنند. آن ها همواره سعی دارند محصولات را در کیفیت بالایی تهیه کنند تا بتوانند مشتریان بیشتری را جذب کنند و رضایت آن ها را بالا ببرند.

کیفیت مصالح ساختمانی تأثیر مستقیم و عمده ای بر کیفیت ساختمان دارد، به خصوص اگر در نمای بیرونی استفاده شود؛ زیرا در این صورت به عنوان محافظ برای ساختمان عمل می کند و همچنین نمای آن را نشان می دهد که بسیار مهم است.

کیفیت خاک رس و پخت آجر روی کیفیت محصول نهایی تأثیر دارد. درصد خلوص خاک مورد استفاده باید مطابق با دستورالعمل تهیه آجر سفال باشد در غیر این صورت ممکن است محصول کیفیت پایینی داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل لنگری زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131950352
آدرس کانال: langari_ajor@
پست الکترونیکی: info@ajorsazan.ir

مطلب پیشنهادی

عرضه مستقیم آجر سفال ۷ سانتی

مرکز عرضه مستقیم آجر سفال 7 سانتی در تناژ بالا محصولات خود را راهی بازار داخلی و خارجی می کند. مصرف محصول آمار بسیار بالایی را به خود اختصاص داده که جهت اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید