آجرسازان
خانه / آجر سفال / قیمت فروش انواع آجر وسفال کهنوج

قیمت فروش انواع آجر وسفال کهنوج

قیمت فروش انواع آجر وسفال کهنوج بستگی به نوع وکیفیت نمونه آجری دارد که شمامشتری عزیز قصد خرید این محصول رادارید . آجریکی از اساس ترین مصالح است که در بکارگیری درساخت ساختمان سازی مورد استفاده قرارمی گیرد واز عمر طولانی تری نسبت به بعضی موارددیگر که مورد  استفاده در ساخت ساز مورد استفاده قرارمیگیردمی باشد .

آجرو سفال قرمز وزرد یکی از نیازهای معماران درساخت دیوار وساختمان سازی می باشد که نیاز مبرم به ان دارند لذا بستگی به کیفیت نوع محصولی را دراست که شما قصد خرید این محصول را داشته اید مثلا انتخاب بعضی از مشتریان آجر زرد ۷ سانت یا ۵ سانت می باشد وبعضی درخواست خرید آجر قرمز ۷ سانت وبعضی به آجر فشاری زرد یاقرمز را تقاضا دارند.

ظرفیت کامیون ها براساس تعداد آجر سفال به شرح ذیل است :

تک  ۶۰۰۰  تا ۷۰۰۰

ده چرخ  ۹۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰

تریلی ۱۴۰۰۰تا ۱۶۰۰۰ می باشد.

قیمت وفروش آجر بستگی به نوع وکیفیت پخت ان بستگی دارد لذا بعضی از قیمت ها از ۳۹۰ ت به قیمتی بالاتری می باشد که قیمت بستگی به نوع آجروپخت ان دارد.که قیمت ها ی  بعضی از مصالح از اول سال قبل(۱۳۹۹) تا اول امسال متاسفانه نزدیک به دویا سه برابر شده است .

قیمت آجر بیسکویتی

قیمت آجر بیسکویتی نیز بستگی به نوع وابعاد ان دارد لذا این آجربیسکویتی  از استقامت کمتری نسبت به آجرسفال  برخوردار است وبرای طبقات بالا برای دیوارهای بیرونی وداخلی ساختمان مورد استفاده می گیرد وبه این دلیل آجر بیسکویتی نامیده می شود قابل شکستگی بیشتر ووزن سبکی را که دار می باشد به آن آجر بیسکویتی نیز می نامند درواقعه آجر تیغه ای می باشد .

ابعاد اجر بیسکویتی :

آجر بیسکویتی درابعاد مختلف تولید می شود که برای مثال چندنمونه ازاین ابعاد را ذکر می نمایم:

آجر بیسکویتی = ۲۰*۲۰*۱۵

آجر بیسکویتی =۱۵*۲۰*۲۵

آجر بیسکویتی =۸*۲۰*۲۰

آجریسکویتی =۲۰*۲۰*۱۰

می باشد .

آجر بیسکویتی باچه رنگهای تولید می شود؟

به صورت کلی به صورت رنگهای قرمز وزرد تولید می گردد.

تولید آجر بیسکوتی به چند صورت انجام می پذیرد؟

۱-به صورت دستگاهی ۲- به صورت آفتابی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل لنگری زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131950352
آدرس کانال: langari_ajor@
پست الکترونیکی: info@ajorsazan.ir

مطلب پیشنهادی

عرضه مستقیم آجر سفال ۷ سانتی

مرکز عرضه مستقیم آجر سفال 7 سانتی در تناژ بالا محصولات خود را راهی بازار داخلی و خارجی می کند. مصرف محصول آمار بسیار بالایی را به خود اختصاص داده که جهت اطلاعات